Terapia falami elektromagnetycznymi

Artykuł po raz pierwszy w języku polskim ukazał się w dwumiesięczniku Nexus w numerze 133 (5/2020)
Tytuł oryginalny: „Electromagnetic Wave Therapy: Potential for COVID-19?”, Nexus (wydanie angielskie), vol. 27, nr 4

Matthew Ehret

 

Dr Luc Montagnier, broń biologiczna i nadciągająca rewolucja w biofizyce optycznej

Dnia 16 kwietnia bieżącego roku dr Luc Montagnier stał się znany na całym świecie. Stało się to, gdy ten kontrowersyjny wirusolog postanowił publicznie poprzeć teorię, zgodnie z którą COVID-19 nie jest naturalnie występującym efektem ewolucji wirusowej, ale został stworzony w laboratorium.

Nawiązując do badania1 opublikowanego 31 stycznia przez badaczy z Kusuma School of Biology w Nowym Delhi, dr Montagnier (współodkrywca wirusa HIV w roku 1983 i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny z roku 2008) zauważył, że występowanie segmentów wirusowych HIV RNA, połączonych chirurgicznie w obrębie genomu COVID-19, nie mogło powstać naturalnie. Opisał to następującymi słowami:

 

Dokładnie przeanalizowaliśmy opis genomu tego wirusa RNA. Nie byliśmy pierwsi, grupa indyjskich badaczy próbowała opublikować badanie pokazujące, że pełny genom tego wirusa ma w obrębie swojej sekwencji innego wirusa: wirusa HIV.2

 

Chociaż indyjski zespół został zmuszony do wycofania publikacji przez ogromną presję ze strony mainstreamowego establishmentu medycznego (który nigdy nie zadał sobie trudu obalenia na poważnie treści tego badania, ograniczając się do użycia argumentu „losowej mutacji”), dr Montagnier stwierdził, że „prawda naukowa zawsze wyjdzie na jaw”.

 

Dr Montagnier błędnie wskazuje winowajcę

Polityczna ignorancja dra Montagniera stała się oczywista, gdy zapytano go, kto może ponosić winę.

Potwierdzając swoje przekonanie, że źródłem było chińskie laboratorium BSL4 w Wuhan, dr Montagnier wpadł w pułapkę zastawioną przez angloamerykańskie kręgi wywiadowcze, które od dłuższego czasu promowały wojskową konfrontację pomiędzy USA i Chinami.

Chociaż dr Montagnier zaprzecza obecnie, że to Chiny wypuściły wirusa mając złowrogie intencje (w przeciwieństwie do stada fanatycznych neokonserwatystów pragnących wojny), hipoteza „Laboratorium z Wuhan” całkowicie pomija fakt, że Pentagon zbudował na świecie 25 laboratoriów broni biologicznej,3 które otwarcie tworzyły nowe koronawirusy, w tym odmiany, które pojawiły się u nietoperzy, jak wskazał niezwykły artykuł dziennikarki Whitney Webb z lutego 2020 roku.4

Mimo iż w latach 2014–2017 na amerykańskie badania nad bronią biologiczną nałożono tymczasowy zakaz „podwójnego” finansowania, nic nie powstrzymało prowadzenia tych prac na arenie międzynarodowej, a nawet potajemnie w 11 wojskowych laboratoriach na terenie USA związanych z ośrodkiem Fort Detrick, który został zamknięty w lipcu 2019 roku w podejrzanych okolicznościach. Jak zwróciłem uwagę w mojej ostatniej pracy „The Project for a New American Century and the Age of Bioweapons: 20 Years of Psychological Terror” („Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia i era broni biologicznej – 20 lat psychologicznego terroru”),5 od roku 2001 wydano ponad 50 miliardów dolarów na badania nad bronią biologiczną, która według manifestu Project for a New American Century miała odegrać istotną rolę w arsenale wojennym XXI wieku:

 

…zaawansowane formy walki biologicznej, które mogą „wziąć na celownik” określone genotypy, mogą zmienić wojnę biologiczną z dziedziny terroru na politycznie przydatne narzędzie.

 

Terapia falowa dra Luca Montagniera: szarlataneria czy coś cudownego?

Najbardziej znaczący aspekt wkroczenia dra Montagniera 16 kwietnia w świat polityki nie dotyczy moim zdaniem jego wsparcia dla teorii mówiącej o stworzeniu wirusa w laboratorium, ale raczej często pomijanej jego propozycji w sprawie międzynarodowego programu awaryjnego, zwanego terapią falami elektromagnetycznymi. Dr Montagnier stwierdził, że zamiast inwestować w szczepionki, znacznie mądrzejsze dla świata byłoby uruchomienie programu awaryjnego o zupełnie odmiennym podejściu do leczenia wirusowego w stosunku do obecnie praktykowanego. Dr Montagnier powiedział:

 

Myślę, że możemy wytworzyć fale interferencyjne w stosunku do fal kryjących się za sekwencjami RNA, które wyeliminują te sekwencje i w konsekwencji zatrzymają pandemię.6

 

Zanim odrzucimy tę możliwość jako „szarlatanerię”, co zwyczajowo robi wiele osób, należy wziąć pod uwagę, że sam prezydent Trump wyraził zainteresowanie podejściem dra Montagniera podczas wystąpienia 23 kwietnia, kiedy zwrócił się do Billa Bryana (szefa działu nauki i technologii w Departamencie Bezpieczeństwa Krajowego):

 

Załóżmy, że uderzymy w ciało ogromnym… czy to ultrafioletem, czy też bardzo silnym światłem. Wydaje mi się, że powiedziałeś, że to nie zostało sprawdzone, ale masz zamiar to przebadać… I wtedy powiedziałem, że załóżmy, że skierujesz światło do wnętrza ciała, co można zrobić albo przez skórę, albo w inny sposób. Zdaje mi się, że powiedziałeś, że masz zamiar to przebadać.7

 

Trump został bezlitośnie zaatakowany za te wypowiedzi i nazwany „naukowym ignorantem”. Takie szyderstwa są skutkiem ogromnej ignorancji dotyczącej niezwykłych odkryć dra Montagniera w dziedzinie elektromagnetycznych właściwości życia. Odkrycia dra Montagniera w zakresie „terapii wybielającej”, o której wspominał Trump w tej samej wypowiedzi, są o wiele bardziej złożone, niż zakładają mainstreamowi krytycy, i nie mają nic wspólnego ze „wstrzykiwaniem” środków dezynfekujących do krwiobiegu. Te terapie mają związek z falami elektromagnetycznymi emitowanymi przez różnego rodzaju bakterie, co według odkryć dra Montagniera jest najbardziej prawdopodobnym mechanizmem napędzającym wiele chorób (ostrych i przewlekłych) nękających ludzkość. Więcej na ten temat zostanie powiedziane w dalszej części artykułu.

Script logo
Do góry