DNA i świadomość

DNA tworzy niepokojące wzory w próżni, generując magnetyczne tunele czasoprzestrzenne – mikroskopijne odpowiedniki tak zwanych mostów Einsteina-Rosena istniejących w pobliżu czarnych dziur będących pozostałością po wypalonych gwiazdach – łączące zupełnie różne obszary we wszechświecie, przez które można przekazywać informacje poza czasem i przestrzenią. DNA przyciąga te fragmenty informacji i przekazuje je do naszej świadomości. To może tłumaczyć takie zjawiska, jak jasnowidzenie, intuicja, spontaniczne i zdalne uzdrawianie, samouzdrawianie, niezwykłe jasne aury otaczające ludzi, wpływ umysłu na pogodę i inne. Czy posiadające takie właściwości ludzkie DNA rozszerza naszą świadomość poprzez kwantowe pole świadomości?

LOG zaprezentowała swój wyjątkowy wgląd w te sprawy:

„Myślę, że podwyższony rezonans, częstotliwość, zarówno z kosmosu, jak i z Ziemi, «nadaje» DNA różne trójwymiarowe konfiguracje. Tym sposobem uśpione geny tak zwanego śmieciowego DNA łączą się, stają się aktywne i pomagają w naszej ewolucji, podobnie jak czasowo aktywowany krok ewolucyjny. Ale to tylko hipoteza”.

Cathy, dziewięciolatka z północnej Europy, która mówi trzema gwiezdnymi językami, wyjaśnia:

„Gwiezdne języki pochodzą z miejsca «spoza» wszechświata. Moi «pomocnicy» kierują mną i uczą mnie. Są tutaj, aby pomóc w przebudzeniu. Wszyscy pochodzimy z Krainy Światła. To jest miejsce, w którym «światło» mieszka i gdzie żyją istoty, które nie mają płci – istoty ponadwymiarowe. To miejsce naszego pochodzenia, tam znajdują się anioły i miłość. Mój przewodnik, Emoke, jest niebieski, nie ma włosów ani uszu, ma ludzkie oczy, ale większe. Ta «zielona istota» jest płci męskiej. Moi przyjaciele są tutaj cały czas. Przybycie na tę planetę i pomaganie jest niebezpieczne, ponieważ nasze wspomnienia mogą być kasowane przy urodzeniu, w trakcie edukacji lub przez narkotyki”.

Gwiezdne języki są tylko częścią tych niezwykłych przejawów kontaktu. Wielu łączników rysowało także dziwne glify i symbole, nawet gdy byli bardzo młodzi (już w wieku trzech lat). Deborah Lapatina z USA, która mówi i pisze w gwiezdnych językach, swój musi wyśpiewać:

„Są lekkimi formułami i kosmicznymi transmisjami językowymi. Trudno jest mi nie śpiewać, jako że przy śpiewaniu częstotliwości stanowią integralną część przekazu. Te języki niosą miliardy bitów informacji w formie pomostu. Ludzki język ma charakter liniowy. Śpiewanie «świetlnym językiem» przypomina spiralę i falę. Sprawia to wrażenie bycia przykrytą warstwami, które są zrozumiałe, ale nie mogą być wyartykułowane w linearnym ciągu tekstu. Zaawansowane istoty używają telepatii lub bezpośredniego przekazu myśli”.

Bardziej naukowe wyjaśnienie otrzymała od fizyka Terrence’a McGartha, który stwierdził:

„Wiele twoich glifów to właściwie formuły, które wskazują ścieżkę, którą podąża światło na swojej drodze do formowania materii”.

 

Tłumacze wielowymiarowych informacji

Niektóre osoby odkrywają, świadomie lub nie, że potrafią tłumaczyć lub rozumieć te gwiezdne języki, symbole i znaki, których znaczenie może być przekazane w formie „objawienia” lub lekcji na statku kosmicznym.

Kilka lat temu, gdy wygłaszałam odczyt na jednej z konferencji, poznałam psychoterapeutę Terry’ego Mace’a, który zareagował bardzo traumatycznie na zaprezentowane przeze mnie symbole i pismo.

„Gdy zobaczyłem rysunki Tracey, byłem w szoku. Poczułem się źle, jakbym doznał załamania nerwowego. Ta sztuka zwaliła mnie z nóg, metafizycznie i duchowo: wewnętrzna implozja, pojawienie się światła i nagłe włączenie przycisków, retrospekcje, przeżycia, które czułem i rozumiałem – coś, o czym nie powinienem był wiedzieć, i nagle zostałem duchowo przebudzony. To było coś, co zapomniałem, ale na co byłem w jakiś sposób przygotowany. Udało mi się przełączyć na kanał, używając mojej dłoni jak kodu kreskowego, skanując moim trzecim okiem, by pobrać równowartość kilkuset terabajtów i załadować je. To połączenie odrzuciło mnie do tyłu. Jak przy uderzeniu pioruna, informacje i dane uderzyły mnie z prędkością światła... świadomość wielu poziomów tego, czym tak naprawdę była ta sztuka. Zrozumiałem jej potencjał dla ludzkości. Mogłem interpretować kody, szyfry, znaki, formuły geometryczne, wzory, projekty, modele, metajęzyki, hieroglify, schematy. Wewnętrzny Kamień z Rosetty został włączony. Rozumiałem na poziomie świadomości i nadświadomości”.

To fascynujące, że te niezwykłe dane są rozumiane przez określonych ludzi na głębszym poziomie świadomości. Jest możliwe, że niektóre z nich zawierają złożone informacje w skompresowanych plikach i być może „pobudzają” nas do przebudzenia i wejścia na wyższy poziom świadomości.

 

Misja i kosmiczni przodkowie

W wieku 19 lat Lea była w pełni świadoma i rozumiała misję, którą ma tu wykonać.

„Moja misja jest zawarta w moich rysunkach ambasadorów, które mają na celu oswojenie ludzi z rzeczywistością istot pozaziemskich. Mogę się także otworzyć na linie geomantyczne i Uniwersalny Umysł. To, na czym się skupiam, pozwala mi odkryć, co dzieje się w planetarnych ekosystemach lub ciemniejszych obszarach... Są też inni podobni do mnie, którzy działają jak zbieracze informacji – badamy prawdę. Jako Nowi Ludzie niektórzy mogą skupiać się na polityce a inni badać ludzką psychikę”.

Lea chciałaby przekazać swoją wiadomość niosącą pokój i miłość:

„Nie bójcie się. Oni są normalni i bardziej ludzcy niż wam się wydaje. Dlaczego nie otworzyć się na nich? Ludzkość nauczyła mnie, że musi stać się coś okropnego, aby coś się zmieniło. To nie koniec świata – oni na to nie pozwolą. Kochają nas bezwarunkowo i zaryzykują nawet swoje życie, abyśmy my mogli żyć. Pomogą nam, a nie podbiją. Homo novus są wśród nas. Nie ma ich wielu. Starają się ograniczyć swoją obecność”.

 

Otwarcie się na nasze kosmiczne dziedzictwo

Wygląda na to, że rozszerzanie ludzkiej świadomości jest wspierane na wielu poziomach, w tym przez promienie Słońca. Mitch Battros, autor książki Solar Rain (Słoneczny deszcz), uważa że nasze Słońce jest kluczowym elementem w przebudzeniu nas:

„Naładowane cząsteczki z kosmosu wywierają wpływ na ludzi za pośrednictwem pola magnetycznego Ziemi, uruchamiając magnetoreceptory zawarte w ludzkim DNA. Rozpoczął się 24. cykl słoneczny, w którym aktywność Słońca jest o 50 procent większa niż w cyklu 23. To wpływa na pole magnetyczne planety, ludzkiego ciała i ludzkie emocje. Promienie Słońca są kluczowym elementem w tym, co nasi starożytni przodkowie opisywali jako «przemiana» zapoczątkowująca nowy stan istnienia”.

Były starszy sierżant Robert Dean, który w latach 1960. uzyskał dostęp do tajnych informacji opatrzonych klauzulą Cosmic Top Secret, dowiedział się, że wojsko wiedziało o pozaziemskich istotach odwiedzających Ziemię w tamtym czasie. Dean ujawnił, że odwiedził te istoty na statku kosmicznym, w którym ukazano mu przyszłość ludzkości. Powiedziano mu, że Homo sapiens posiada unikalny genom 12 różnych gatunków i że w jego stworzeniu uczestniczyły wyższe kultury. Usłyszał, że mimo kilku trudnych najbliższych lat zostaniemy przekształceni w nowy gatunek. W roku 2012 w wywiadzie dla Project Camelot powiedział:

„Pokazano mi przyszłość i jest ona wspaniała!”

Ja też mam powody, by żywić taką nadzieję... Byłoby nielogiczne, gdyby ci niezwykli Nowi Ludzie rodzili się teraz nie po to, by zwiastować nową przyszłość dla ludzkości.

 

O autorce:

Mary Rodwell jest dyrektorką ACERN-u (Australian Close Encounter Resource Network – Australijska Sieć Danych o Bliskich Spotkaniach) z siedzibą w Perth w zachodniej Australii. Jest doradczynią i hipnoterapeutką. Obecnie prowadzi odczyty i wykłady w USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Jest autorką książki Awakening: How Extraterrestial Contact Can Transform Your Life (Przebudzenie – jak kontakt z obcymi istotami może zmienić twoje życie) oraz producentką dwóch nagrodzonych programów dokumentalnych poświęconych kontaktom z obcymi istotami. Jej badania koncentrują się na fizycznych i metafizycznych skutkach kontaktów, które są dla większości ludzi duchowym doświadczeniem i często odmieniają ich życie. Jest także wiceprezeską Star Kids Project oraz członkinią komitetu doradczego Exopolitics Insitute na Hawajach. Więcej informacji na jej temat oraz ACERN-u znaleźć można na stronie internetowej zamieszczonej pod adresem www.acern.com.au. Skontaktować się z nią można za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres starline@iinet.net.au.

 

Przełożył Mateusz Szemiot

 

Bibliografia:

• Mitch Battros, Solar Rain: The Earth Changes Have Begun (Deszcz słoneczny – przemiany na Ziemi już się zaczęły), Earth Changes Press, 2005, cytat z artykułu znajdującego się na stronie www.earthchangesmedia.com.

• William Brown, oświadczenie przekazane Mary Rodwell, 2012; williambrownscienceoflife.com.

• Francis Crick, Life Itself: Its Origin and Nature (Życie – jego geneza i natura), Simon & Schuster, 1981.

• Bob Dean, wywiad przeprowadzony przez Kerry’ego Cas­sidy, Project Camelot, luty 2012, www.projectcamelotportal.com.

• Paul Dong, Thomas E. Raffill, China’s Super Psychics (Chińscy superekstrasensi), Marlowe, 1997.

• Grazyna Fosar, Franz Bludorf, Vernetzte Intelligenz (Sieciowa inteligencja), Omega Verlag, 2001.

• Neil Gould, Close Encounters of the ADHD Kind (Bliskie Spotkania typu ADHD), AuthorHouse, 2010.

• Kenneth R. Miler, www.millerandlevine.com.

• Mike Oram, Does It Rain in Other Dimensions? A True Story of Alien Encounters (Czy w innych wymiarach pada deszcz? Prawdziwa historia spotkań z obcymi istotami), O Books, 2007.

• Lloyd Pye, Intervention Theory Essentials (Podstawy teorii ingerencji), 2011, www.lloydpye.com.

• Mary Rodwell, Expressions of ET Contact: A Communication and Healing Blueprint? (Formy kontaktu pozaziemskiego – Wzorce leczenia i komunikacji?), DVD, ACERN, 2004.

• Mary Rodwell, Awakening: How Extraterrestrial Contact Can Transform Your Life (Przebudzenie – jak kontakt z obcymi istotami może zmienić twoje życie), New Mind Publishers, III wydanie, 2010.

• Mary Rodwell, „The New Human” („Nowy Człowiek”), odczyt wygłoszony na Exopolicitc Great Britain Expo, Leeds, Wielka Brytania, 8 sierpnia 2010.

• Władimir I. Szczerbak, Maksim A. Makukow, „The «Wow! signal» of the terrestrial genetic code” („«Sygnał Łał!» ziemskiego kodu genetycznego”), Icarus, maj 2013, 224(1):228–242, www.sciencedirect.com.

• Rudy Schild, oświadczenie dla Mary Rodwell, Newport, USA, 2010.

 

Script logo
Do góry